HAKKIMIZDA

Şanal İnşaat & Hafriyat olarak amacımız bugüne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de hizmet kalitemizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda müşteri memnuniyetini temel almaktır.
Şanal İnşaat & Hafriyat, 20 yıllık iş tecrübesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız, hafriyat işlerinin yanında inşaat ve taahhüt işlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Her zaman en kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız, disiplin ve saygı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.
İşinde profesyonel ekip arkadaşları ile başarılı ve düzenli yaptığı işleri zamanında müşterilerine teslim etmektedir.Vizyonumuz
» Güvenilir bir marka olmak
» Çalışmalarımızı disiplin ve saygı çerçevesine çıkmadan güler yüz ile sürdürmek

Misyonumuz
» Firma olarak sürelik gelişmek ve büyümek
» Ekip arkadaşlarımızın tecrübelerini arttırmak
» En kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak

Hafriyat, bir yerde yapılacak çalışma öncesinde, zeminin kazılması ve hazırlanması işlerinin tümünü içermektedir. Projelerin, en önemli adımlarından birisi olan hafriyat, doğru kişiler tarafından yapılmadığı takdirde, proje sahipleri için gereksiz zaman ve para harcanmasına neden olabilmektedir. İşlemin tamamlanmasının ardından, boş yere yorulmamak için; hafriyat işlerini yapan firmanın doğru seçilmesi büyük önem arz etmektedir.
Hafriyat işlerinde, istediğiniz sonucu elde etmeniz için; işinin ehli bir firma ile çalışmalısınız. Firmanın, daha önceki tecrübeleri, kullandığı araçların son teknoloji ürünleri olması oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra, çalışanlarının alanında uzman kişiler olması ve işlerini gerekli özen ile icra etmesi de önemli unsurlardandır. Siz de, projelerinize önem veriyor ve işini basite alan kişiler ile çalışarak sıkıntı çekmek istemiyor iseniz; firmamız gibi hafriyat işinde tecrübeli ve uzman firmalar ile çalışmayı tercih etmelisiniz.
Ereğli ve civar yerleşim yerlerinde hafriyat işleriyle uğraşan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutmuştur. Yıkım ve kazı işlemleriniz için bize başvurduğunuz takdirde, işi bilen kişiler tarafından, kazının ve yıkımın yapılacağı yer araştırılacak ve size gerekli bilgiler verilecektir.
Her zaman ilgi ve güler yüz göreceğiniz çalışanlarımız, işin en kısa sürede teslim edilmesi için çabalayacaklardır. Bunun yanı sıra, yapılan işlemler sırasında kullanılan teknolojik aletler sayesinde, çevreye zarar vermemeye özen gösterilecek ve en az kirlilik ile hafriyat işleriniz tamamlanacaktır.
Hafriyat İşlerinin Doğru Adresi…
Şanal İnşaat & Hafriyat yılların verdiği tecrübe ile siz müşterilerimizin hafriyat, kazı, alt yapı çalışmaları gibi bir çok işini kaliteli ve uygun çözüme ulaştırıyoruz

18 Temmuz 2020

İlgili Terimler :